Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

Quba Azerbaijan
Şimdi keşfedin...

Keşfetmek için kaydırın.

Rixos Quba Azerbaijan, 5 yıldızlı hizmet anlayışıyla Kuba seyahatinizdeki konaklamanız için en ideal noktada bulunuyor. Golf sahası, Quba Gezegeni Eğlence Parkı, Rixos SPA Merkezi ve kayak olanaklarını değerli misafirlerine sunuyor. Bakü Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı’na 201 km mesafede bulunan otelimiz, toplantılarınız için de şık dekorasyonlu konferans salonları sunuyor. Ayrıca konuklarına VIP transferi, özel transfer ve taksi hizmetleri de sağlıyor. Rixos Quba Azerbaijan’da konakladığınız sırada Kuba'nın (Quba) ve Azerbaycan'ın tarihi yerlerini gezmeniz de çok kolay ve keyifli olacak.

Kuba

Lüks ve konforun buluşma adresi Rixos Quba Azerbaijan, Kuba (Quba) merkezine sadece 7 km mesafede bulunuyor. Kuba, Kafkas Dağları eteklerinde bulunan, Azerbaycan turizminde önemli yere sahip büyüleyici bir bölge. Özel halıları ve elma bahçeleriyle ün yapmış Kuba’nın eşsiz manzaralarını keşfedebilirsiniz. Karlı tepeleri ve kayak merkezli dağlarıyla doğa ile iç içe bir Azerbaycan tatili geçirmek isteyen konuklarımız için bölgeyi gezmek, kaçırılmayacak bir fırsat. Azerbaycan gezinizde zümrüt ormanlarını keşfedebilir, ormanın tertemiz havasını içinize çekebilirsiniz.

Şahdağ Kayak Merkezi

Kafkasların en büyük kayak merkezlerinden Şahdağ Kayak Merkezi, Rixos Quba Azerbaijan’a sadece 43 km uzaklıkta bulunuyor. Kış sporları ve kayak tutkunlarının ziyaret ettiği Kafkas Dağlarında konumlanan tesis, Rixos Quba Azerbaijan’daki konaklamanız sırasında keşfedilecek farklı mekânlar arasında yer alıyor. Kayak yapmak istiyorsanız Azerbaycan'ın turistik yerleri arasında dünya çapında ünlü Kuba da mutlaka gidilecek yerler listenizde yer almalı!

Bakü

Azerbaycan otelleri arasında lokasyonuyla çevreyi gezmeyi kolaylaştıran Rixos Quba Azerbaijan’daki konaklamanız esnasında dilerseniz Azerbaycan’ın başkenti Bakü’yü de ziyaret edebilirsiniz. Bakü şehir merkezi, Rixos Quba’ya 171 km mesafede bulunmaktadır. Bakü Bulvarı’nın manzarasını keşfedebilir, Eski Şehir Bakü’nün tarihi sokaklarında gezebilirsiniz. Azerbaycan’a özgü yerel lezzetleri, şehirdeki birbirinden farklı restoranlarda keşfedebilirsiniz. Kentteki Kristal Salonu ziyaret edebilir, Nizami Müzesi ve Kız Kalesi’ni de gezebilirsiniz. Azerbaycan Ulusal Edebiyat Müzesi ile Devlet Halı Müzesi de tarih meraklıları için ilgi çekici olabilir. Tarih kokan dokusu ve modern yapılarıyla mutlaka görülmesi gereken bir kent. Modern ile tarihin iç içe geçtiği Bakü’yü ve gezi programınıza dahil etmeyi unutmayın. Sadece görkemli mimarisi bile sizi kendine hayran bırakacak. 

 

Quba Azerbaijan'dan Kareler

  • Rixos Quba Azerbaijan
 
Yükleniyor