Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

LOKASYON

Geri
 
 

The Village of Eski Iqriq Quba / AZERBAIJAN

Quba şehir merkezine uzaklık Bakü şehir merkezine uzaklık Bakü Havalimanı'na uzaklık Toplam alan Golf sahasına uzaklık Kayak merkezine uzaklık
7 km 171 m 201 km 946.565 m2 100 m 43 m

Halıları ve elma bahçeleriyle ünlü Kuba'nın (Quba) muhteşem dağ ve orman manzarası eşliğinde büyüleyici bir Azerbaycan tatili sizi bekliyor. Rixos Quba Azerbaycan; golf sahası, kayak merkezine yakınlığı, SPA'sı ve çok daha fazlasını Rixos kalitesiyle birleştiriyor.

Azerbaycan

Azerbaycan, Batı Asya ile Doğu Asya'nın kesişim noktasında yer alan bir Kafkasya ülkesi. 1991 yılında bağımsızlığını elde eden ülkede 2000'li yıllardan itibaren turizm sektöründe önemli gelişmeler yaşandı. Din, kaplıca ve sağlık turizminin öne çıktığı Azerbaycan'da kayak turizmi de gelişmiş durumda. Azerbaycan'ın para birimi "manat", uluslararası telefon kodu ise 994'tür.

Kuba

Azerbaycan'da "rayon" adı verilen birinci derecede idari bölgelerden biri olan Kuba, kendi adını taşıyan bir şehir, 4 kasaba ve bağlı köylerden oluşuyor. Kuba, Kafkas Dağlarındaki konumuyla etkileyici bir doğaya ve kayak merkezine sahip. Azerbaycan seyahatinde Kuba turlarına katılanların memnuniyetini Rixos farkıyla yaşayacaksınız. 

  • RIXOS QUBA AZERBAYCAN

    RIXOS QUBA AZERBAYCAN

    LOKASYON

Yükleniyor